wtorek, 21 listopada 2023

3056/ Warsztaty z Marie-Art...

 Sobotnie popołudnie spędziłam w rodzimym ADH Hobby na warsztatach z Marie- Art. Tworzyłyśmy srebrne dzwonki i bombki w bieli- do wyboru, a jak ktoś chciał to obie prace tworzył. Ja podeszłam do bombki, bowiem wymyśliłam sobie, że obdarzę nią wyjątkową Osobę zamiast tradycyjnej kartki. Po raz pierwszy tworzyłam coś w tym stylu i nie bez drobnej pomocy Marii. Z końcowego efektu jestem zadowolona i ogólnie dumna z siebie. 😊😍 A oto i ów warsztatowy twór 😊 bombka w bieli.
 W trakcie suszenia lakieru...

Poniżej kit do stworzenia bombki i przepis jej tworzenia.
Parę zdjęć z warsztatów pobranych z FBI otóż sprawczyni warsztatów 😍
Na warsztatach panowała fantastyczna atmosfera i tworzyło się równie fantastycznie 😍 Niewątpliwie częściej będę bywać na podobnych zajęciach.

Jadwiga

1 komentarz:

Za wszelkie komentarze serdecznie dziękuję- szczególnie za te z cennymi uwagami... :) Dziękuję za Waszą obecność, za życzliwość i przyjaźń, która się rodzi z małych gestów- każdy bowiem z Was jest dla mnie wyjątkowy i cenny, który "kładzie" ślad na to, co robię, a co za tym idzie- na moją historię... :) Rozgość się zatem, miły gościu na moim blogu i zostań tu na dłużej :)

3063/ Eco- Deco...

Kolejny dzwonek, typowy recykling z domieszką elementów zdobniczych florystycznych i... a jakże, z poinsecjami własnymi rękami... 2/3 kubecz...